Bezpieczny przejazd samochodem z kierowcą – na co zwrócić uwagę?

Wynajem samochodu jeszcze do niedawna kojarzył się z fanaberią. Obecnie usługi tego typu coraz bardziej zyskują na popularności. Największym wzięciem cieszy się oczywiście wynajem samochodów na doby (np. podczas wakacji). My poszliśmy o krok dalej – oferujemy wynajem samochodu z kierowcą. Podróż służbowa, delegacja, szybki i bezpieczny przejazd samochodem na szkolenie – to zadania w sam raz dla nas. Podpowiemy Ci na co zwrócić uwagę decydując się na taką usługę.

Odpowiedni kierowca

Samochód jest ważny i o tym za chwilę, ale w zestawie „auto plus kierowca” palma pierwszeństwa należy się kierowcy. To czy podróż przebiegnie gładko, komfortowo i przede wszystkim bezpiecznie, zależy właśnie od niego. Wybierając Sky Luxury masz pewność, że za kierownicą zasiądzie prawdziwy zawodowiec. Z naszych usług skorzystać może każdy, pracować dla nas – już nie. Szoferów świadczących usługi w naszym imieniu dobieramy ze szczególną starannością. Dysponujemy wszelkimi umowami, certyfikatami i licencjami egzekwowanymi przez prawo. Ze Sky Luxury bezpieczny transfer autem możliwy jest dzięki wysokim umiejętnościom kierowców. Wyróżniają się oni punktualnością, kulturą osobistą i dyskrecją. Ubrani są zawsze elegancko, a w razie potrzeby są w stanie swobodnie rozmawiać po angielsku. Możesz mieć absolutną pewność, że dowiozą Cię do celu bez niespodzianek.

Podróżuj wygodnie

Decydując się na jazdę ze Sky Luxury wybierasz podróż komfortowym Mercedesem E-Klasy, S-Klasy lub wyjątkowo przestronną V-Klasą. W każdym samochodzie do Twojej dyspozycji będzie bezprzewodowy internet, woda, a nawet parasol. Jeśli tylko zechcesz, by obok wody pojawiły się inne trunki – spełnimy Twoje życzenie. To jak spędzisz podróż zależeć będzie od Ciebie. Łącze internetowe umożliwi Ci wykonywanie służbowych obowiązków. Jeśli jednak zechcesz zregenerować siły i zdrzemnąć się, to nic nie stanie na przeszkodzie. Nasze samochody są synonimem luksusu najwyższej klasy. Cechują je przestrzenność, wygoda i udogodnienia jakich próżno szukać w pojazdach konkurencyjnych marek. Rzutuje to nie tylko na wyposażenie wnętrza ale również na rozmaite systemy bezpieczeństwa, które zrobią wszystko, by nie doprowadzić do stłuczki, o wypadku nie wspominając. Jeżeli jednak dojdzie do kolizji, ryzyko odniesienia obrażeń zostanie zredukowane do minimum.

Do wyłącznej dyspozycji

Powiedzenie „klient nasz pan” traktujemy dosłownie. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie mając na uwadze Twoje preferencje. Do dyspozycji jesteśmy o każdej porze każdego dnia roku. Do Ciebie należy jedynie skontaktowanie się z nami i przedstawienie swoich oczekiwań. My zajmiemy się resztą. Dajemy gwarancję zadowolenia ze świadczonych przez nas usług. Komfortowo dowieziemy Cię do celu, nie zależnie czy będzie to lotnisko, siedziba Twojej firmy czy odległe europejskie miasto. Aby zamówić Mercedesa z kierowcą nie musisz być biznesmenem. I pamiętaj: wybierając Sky Luxury i przejazd z kierowcą, bezpieczeństwo masz jak w banku.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

15 + two =