Kreowanie wizerunku biznesowego – co na niego wpływa?

Ogół działań podejmowanych w celu wykreowania określonego wizerunku firmy można porównać do planowania podróży – bez względu na to, gdzie chcemy dotrzeć, cel uda nam się osiągnąć wyłącznie wtedy, gdy odpowiednio zaplanujemy trasę oraz rozsądnie dobierzemy rozwiązania mające umożliwić nam jego realizację. Na jakie czynniki warto zatem postawić, budując swój wizerunek biznesowy? Niniejszy wpis przedstawia to zagadnienie w pigułce.

Continue reading “Kreowanie wizerunku biznesowego – co na niego wpływa?”

Bezpieczny przejazd samochodem z kierowcą – na co zwrócić uwagę?

Wynajem samochodu jeszcze do niedawna kojarzył się z fanaberią. Obecnie usługi tego typu coraz bardziej zyskują na popularności. Największym wzięciem cieszy się oczywiście wynajem samochodów na doby (np. podczas wakacji). My poszliśmy o krok dalej – oferujemy wynajem samochodu z kierowcą. Podróż służbowa, delegacja, szybki i bezpieczny przejazd samochodem na szkolenie – to zadania w sam raz dla nas. Podpowiemy Ci na co zwrócić uwagę decydując się na taką usługę.

Continue reading “Bezpieczny przejazd samochodem z kierowcą – na co zwrócić uwagę?”

Dlaczego warto wynająć samochód z kierowcą do podróży biznesowej?

Usługa wynajmu samochodu cieszy się dużym zainteresowaniem od wielu lat. Szczególnie popularną opcją jest wypożyczenie pojazdu na podróż wakacyjną, ale coraz więcej osób decyduje się także wynająć na wyjazd biznesowy samochód z kierowcą. Dlaczego warto rozważyć tę propozycję? Jak przygotować się do podróży służbowej? Poniższy artykuł zawiera niezbędne informacje.  

Continue reading “Dlaczego warto wynająć samochód z kierowcą do podróży biznesowej?”

Czy warto zdecydować się na transfer VIP na lotnisko?

Jak bezpiecznie dostać się na lotnisko, zdążyć na samolot i odbyć podróż w komfortowych warunkach? Najlepszym sposobem jest skorzystanie z usługi wynajmu luksusowego samochodu z szoferem, czyli transfer VIP na lotnisko. Czy warto zdecydować się na to rozwiązanie? Poniższy artykuł opisuje najważniejsze korzyści wynikające z tej formy podróżowania.

Continue reading “Czy warto zdecydować się na transfer VIP na lotnisko?”

Na co zwrócić uwagę przy wyborze samochodu do ślubu?

Ślub jest wydarzeniem, które pamiętamy całe życie. Organizacja wesela wymaga uwzględnienia wielu aspektów, a jednym z nich staje się wynajem luksusowego pojazdu, który przewiezie parę młodą do sali weselnej. Wynajem przestronnego i wyjątkowego auta stanowi niewielki wydatek w porównaniu do całkowitego kosztu wesela, dając w zamian pozytywne wspomnienia i niezrównany poziom komfortu. Przedstawiamy Państwu poradnik o tym, co należy brać pod uwagę przy poszukiwaniu samochodu na ślub. Czy warto wynająć kierowcę na ślub? Jakie oferty brać pod uwagę?

Continue reading “Na co zwrócić uwagę przy wyborze samochodu do ślubu?”