Limuzyna z kierowcą Wrocław

Odpowiadając na oczekiwania wszystkich tych, którzy oczekują najwyższego standardu podróżowania, Sky Luxury proponuje swoim Klientom wynajem samochodu z kierowcą. W ramach świadczonej usługi oferujemy kompleksowo wyposażone, ekskluzywne samochody przystosowane do przewozów indywidualnych lub grupowych. W zależności od indywidualnych potrzeb usługa wynajmu może dotyczyć transferu na lotnisko, obsługi wesela, a także długoterminowego, jak również krótkoterminowego wynajmu na terenie Wrocławia lub transportu do dowolnego miasta w Europie. Oferta, którą zapewniamy, łączy w sobie najwyższy komfort przewozów VIP z elastycznością oraz maksymalnym dopasowaniem do indywidualnych potrzeb Klienta. Jesteśmy dostępni przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Odpowiedzią na oczekiwania pasażerów, pragnących podróżować szybko, bezpiecznie i w luksusowych warunkach, jest nasza flota niezawodnych, doskonale wyposażonych limuzyn marki Mercedes Klasy S oraz E.

Prywatny kierowca Wrocław – dlaczego Sky Luxury?

Limuzyna na wynajem z kierowcą to zupełnie nowa usługa na wrocławskim rynku przewozowym. Nasi pasażerowie w trakcie podróży mogą odpocząć, zrelaksować się lub pracować, korzystając z darmowego, bezprzewodowego internetu oraz mając pod ręką wodę, a na życzenie również specjalne trunki. Każdy pracujący u nas kierowca limuzyny mówi po angielsku oraz posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu aut klasy premium. Ubrany w elegancki garnitur prywatny szofer w trakcie podróży pełni również rolę osobistego asystenta, czuwając nad wszystkimi niezbędnymi aspektami organizacji przewozu. Oferujemy m.in.:

  • prywatne transfery VIP na lotnisko oraz odbiór z portu lotniczego we Wrocławiu,
  • wynajem samochodu z kierowcą na prywatne lub biznesowe eventy,
  • przewozy na konferencje, spotkania lub imprezy organizowane w innych miastach,
  • wynajem aut klasy premium w opcji krótko- oraz długoterminowej.

Obsługa ślubów i wesel

Kolejną usługą, którą Sky Luxury realizuje w sposób kompleksowy, są przewozy na ślub oraz wesele dla Pary Młodej oraz świadków. Pakiet ślubny obejmuje zazwyczaj:

  • przyjazd po Pannę Młodą lub Pana Młodego,
  • transport do kościoła lub Urzędu Stanu Cywilnego,
  • przejazd do sali lub lokalu weselnego,
    a wszystko to w najbardziej luksusowych warunkach. Jednocześnie, każdą usługę przewozów weselnych jesteśmy w stanie indywidualnie dopasować do preferencji oraz potrzeb naszych Klientów. Wszystko po to, aby zapewnić Młodej Parze najwyższy możliwy standard podróżowania w jednym z najważniejszych dni w życiu.

Limuzyna z kierowcą Wrocław

Jesteśmy jedną z pierwszych firm obsługujących transfery VIP w stolicy Dolnego Śląska. Dbamy o każdy szczegół realizowanej usługi, precyzyjnie planując każdy detal przewozu. Jeśli chodzi o obszar, na jakim dostępny jest dla Państwa nasz prywatny kierowca Wrocław nie jest jedyną lokalizacją. Z powodzeniem realizujemy luksusowe przewozy zarówno na terenie całego kraju, jak i w dowolne miejsce w Europie – również w opcji wynajmu długoterminowego oraz w ramach stałej współpracy. Nasze doświadczenie, flota ekskluzywnych, komfortowo wyposażonych pojazdów oraz perfekcyjna znajomość potrzeb Klientów premium to gwarancja bezpiecznego, komfortowego oraz sprawnie przeprowadzonego transportu VIP niezależnie od pory dnia oraz lokalizacji. Oprócz bogatego wyposażenia naszych mercedesów klasy S oraz E obejmującego m.in.: darmowe Wi-Fi, parasol dla pasażera, wodę lub inne trunki, w szczególny sposób dbamy również o bezpieczeństwo sanitarne, dlatego nasze pojazdy są regularnie dezynfekowane. Jeśli interesuje Państwa nowoczesna limuzyna z kierowcą Wrocław jest miastem, na którego obszarze polecamy nasze elastyczne usługi, perfekcyjne skrojone ma miarę Klienta VIP.

Transfery biznesowe i prywatne dla najbardziej wymagających

Nasza oferta ekskluzywnych przewozów została skomponowana z myślą o osobach, pragnących w komfortowych warunkach odbyć podróż na lotnisko, biznesowe spotkanie lub w delegację. Bez względu na to, czy interesuje Państwa wynajem długoterminowy, regularna współpraca, czy poszukują Państwo elastycznego przewoźnika do obsługi pojedynczych transferów prywatnych lub biznesowych, Sky Luxury to gwarancja najwyższego standardu oraz transportu idealnie dostosowanego do potrzeb najbardziej wymagających Klientów. Doskonale wyszkolony, doświadczony i nienagannie ubrany kierowca limuzyny zapewni cenne wsparcie w korzystaniu z dostępnych udogodnień, po to, by każda podróż była dla Państwa maksymalnie komfortowa. Już dziś zachęcamy do kontaktu w sprawnie rezerwacji usługi, zapewniając wsparcie na każdym etapie organizacji przewozu.