Samochód z kierowcą na ślub

Jeżeli potrzebują Państwo usługi jaką jest samochód na ślub Wrocław, to miasto, w którym mogą Państwo skorzystać z możliwości wynajęcia samochodu wraz z profesjonalnym kierowcą. Na rynku działamy od 2019 roku, co pozwoliło nam zdobyć ogromne doświadczenie i obsłużyć wielu zadowolonych Klientów. Dysponujemy głównie nowymi mercedesami S i E klasy. Wynajem samochodu w naszej firmie jest bardzo prosty i szybki. Po wyborze auta, jego koloru i ustaleniach związanych z czasem wynajmu, zawieramy umowę i gotowe! Para Młoda nie musi o nic się martwić. Limuzyna do ślubu to także doskonały prezent, który można wynająć na wieczór panieński dla przyszłej Panny Młodej lub dla Pana Młodego na wieczór kawalerski.

Auto do ślubu Wrocław – co obejmuje pakiet ślubny?

Pakiet ślubny obejmuje:

  • wynajem luksusowego samochodu wraz z elegancko prezentującym się kierowcą,
  • przyjazd po Pana Młodego lub Pannę Młodą,
  • przejazd Pary Młodej do kościoła lub urzędu stanu cywilnego,
  • późniejszy przejazd do restauracji lub na wesele,
  • tablice rejestracyjne z napisem „Młoda Para”,
  • ślubne przystrojenie samochodu,
  • wodę i szampana 0,2l dla Pary Młodej.
    W pakiecie ślubnym obowiązuje limit kilometrów – 100 km (dojazd liczony z centrum Wrocławia). Jeśli jednak istnieje potrzeba odpowiedniego dopasowania pakietu do życzeń Młodej Pary, nie stanowi to żadnego problemu.

Cennik pakietu ślubnego:

Mercedes E-klasa: 700 PLN brutto

Mercedes S-klasa: 2000 PLN brutto

Dlaczego warto wynająć auto do ślubu Wrocław?

Limuzyna do ślubu to kwestia równie ważna jak suknia Panny Młodej, czy garnitur Pana Młodego. To właśnie ją zapamiętają wszyscy goście i to ona pozostanie na zdjęciach ze ślubu już na zawsze. Limuzynę warto wynająć przede wszystkim dlatego, że zapewnia wygodę i komfort Parze Młodej w tym szczególnym dniu. Dzięki idealnie czystemu, przestronnemu wnętrzu auta suknia pozostanie biała i niepognieciona, a Panna Młoda będzie mogła cieszyć się pięknymi zdjęciami z wesela. Decydując się na współpracę z naszą firmą, mają Państwo gwarancję przybycia kierowcy na czas w dowolne, wybrane miejsce. Współpracę potwierdzamy pisemnie, a nasi kierowcy są niezawodni. Po odebraniu Pary Młodej i dostarczeniu jej do kościoła lub urzędu kierowca czeka, aż nowożeńcy będą gotowi wyruszyć w dalszą podróż. Po weselu para zostanie bezpiecznie dowieziona do domu, hotelu lub w inne, wybrane miejsce. Jako firma, mamy duże doświadczenie w zakresie obsługi ślubów i wesel, zatem wybierając Sky Luxury mają Państwo pewność, że wszystko pójdzie zgodnie z planem.

Korzyści z wynajmu auta z kierowcą

W dniu ślubu każdy element musi być dopracowany w 100%. Dlatego dbamy o każdy szczegół dotyczący oferty samochód na ślub Wrocław to miasto, w którym Para Młoda nie musi się niczym przejmować, bo gwarantujemy usługi na najwyższym poziomie. Auto wraz z profesjonalnym szoferem to same plusy! Nie trzeba martwić się o potencjalną kolizję i uszkodzenie auta. Samochód jest w pełni ubezpieczony przez wypożyczalnię, a to na barkach kierowcy z wypożyczalni spoczywa pełna odpowiedzialność. Limuzyna podjeżdża po Parę Młodą o danej godzinie pod ustalony adres. Po ceremonii, kiedy samochód nie jest już potrzebny, kierowca odwozi nowożeńców we wskazane miejsce, a następnie samodzielnie odwozi auto do wypożyczalni.