Limuzyna z kierowcą

Skorzystanie z wynajmu limuzyny z kierowcą jest idealnym wyborem na wieczór panieński bądź kawalerski. Usługi kierowcy, wraz z eleganckim, luksusowym samochodem, będą też doskonałym prezentem dla przyszłego Pana lub Panny Młodej. Wybór tego rozwiązania zapewni im komfort, wygodę i bezpieczeństwo w tym szczególnym dniu.

Dzięki posiadaniu stosownych umiejętności językowych nasi kierowcy odpowiednio obsłużą również Klientów anglojęzycznych. Doskonale znają najszybsze drogi na lotniska oraz uliczki Wrocławia i okolic, zatem będą niesamowicie pomocni w czasie zwiedzania obcego miejsca. Z chęcią doradzą i zaproponują odpowiedni hotel lub restaurację na wieczorne wyjście, a także dowiozą i odbiorą Klienta z każdego miejsca.

Wybór limuzyny z kierowcą Sky Luxury to łatwa, przyjemna i bezproblemowa podróż luksusowym samochodem na każdą okazję. Na potrzeby naszych Klientów zawsze zapewniamy wodę, a na specjalnie życzenie również napoje alkoholowe. Dzięki doświadczonemu kierowcy Klienci wszędzie docierają bezpiecznie i terminowo, a nasz szofer czeka, aż będą gotowi na powrót.

Usługa indywidualna 24/7

Usługa indywidualna 24/7 to możliwość długotrwałej współpracy naszej wypożyczalni z osobami prywatnymi. Dzięki nam nasi Klienci mają w każdej chwili dostęp do luksusowego samochodu wraz z kierowcą. Zaletą wyboru tej usługi jest możliwość zapewnienia bezpieczeństwa oraz prywatności sobie i innym w czasie podróży. Samochód w każdej chwili dojedzie we wskazane miejsce. W trakcie przejazdu można oddać się odpoczynkowi, pracy, rozmowom lub innym sprawom. Samochód wraz z kierowcą zależnie od potrzeb jest dostępny określoną liczbę godzin lub dni. Kilkudniowe przejazdy na terenie Polski i Europy, odbiory z lotnisk i hoteli oraz dojazd w różne, nawet trudniej dostępne miejsca nie stanowi dla nas żadnego problemu. Kierowca i wysoki standard oferowanych przez nas samochodów umilą każdą podróż. Jesteśmy licencjonowaną firmą, posiadamy wszystkie niezbędne uprawnienia i ubezpieczenie, a także stale dokonujemy przeglądów technicznych naszych pojazdów.